MDM-15SH002P
ITT Cannon, LLC
Prodotto No:
MDM-15SH002P
Produttore:
ITT Cannon, LLC
Descrizione:
MICRO-D PLUG 15POS SKT 12" WIRE
Guida per l'utente
Usage -
1st Connector Plug, Female Sockets
Number of Positions 15
Color Multiple, Individual
Contact Finish Thickness -
2nd Connector Individual Wire Leads
Contact Finish Gold
Shielding -
Product Status Active
Series MDM
Type D-Type, Micro-D
Length 1.00' (304.80mm)