ME150A2451F01
SL Power Electronics Manufacture of Condor/Ault Brands
Prodotto No:
ME150A2451F01
Descrizione:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 150W
In magazzino : 199
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -20°C ~ 50°C
Polarization -
Input Type Cord (Sold Separately)
Applications Medical
Form Desktop (Class I)
Output Connector Rectangular, 6 Position
Approval Agency CE
Input Connector IEC 320-C14
Size / Dimension 6.85" L x 2.83" W x 1.50" H (174.0mm x 71.9mm x 38.1mm)
Product Status Active
Weight 1.543 lb (700.0 g)
Current - Output (Max) 6.25A
Series ME150 (150W)
Power (Watts) 150 W
No Load Power Consumption 150mW (Max)
Region Utilized International
Cord Length -
Efficiency Level VI, CoC Tier 2
Voltage - Output 24V
Mfr SL Power Electronics Manufacture of Condor/Ault Brands
Package Box
Voltage - Input 100 ~ 240 VAC