MEB1-128PH011
ITT Cannon, LLC
Prodotto No:
MEB1-128PH011
Produttore:
ITT Cannon, LLC
Descrizione:
CONN CARDEDGE MALE 128POS 0.020
Guida per l'utente
Operating Temperature -
Number of Rows 2
Number of Positions 128
Color Silver
Contact Finish Thickness 50.0µin (1.27µm)
Read Out Dual
Contact Finish Gold
Flange Feature -
Contact Type -
Termination -
Gender Male
Mounting Type -
Product Status Active
Card Thickness -
Number of Positions/Bay/Row -
Series MEB
Mfr ITT Cannon, LLC
Pitch 0.020" (0.50mm)