MEB1-184SL80
ITT Cannon, LLC
Prodotto No:
MEB1-184SL80
Produttore:
ITT Cannon, LLC
Descrizione:
CONN EDGE DUAL FML 184POS 0.020
Guida per l'utente
Operating Temperature -
Number of Rows 2
Number of Positions 184
Color -
Contact Finish Thickness 50.0µin (1.27µm)
Read Out Dual
Contact Finish Gold
Flange Feature -
Contact Type -
Termination -
Gender Female
Mounting Type -
Product Status Active
Card Thickness 0.093" (2.36mm)
Number of Positions/Bay/Row -
Series MEB
Mfr ITT Cannon, LLC
Pitch 0.020" (0.50mm)