MEM2012F50R0T001
TDK Corporation
Prodotto No:
MEM2012F50R0T001
Produttore:
TDK Corporation
Descrizione:
FILTER LC(PI) 50MHZ SMD
In magazzino : 7950
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Attenuation Value 20dB @ 400MHz ~ 2GHz
Filter Order 3rd
Applications Data Lines for Mobile Devices
Center / Cutoff Frequency 50MHz (Cutoff)
Values -
Voltage - Rated 12V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Product Status Active
ESD Protection No
Series MEM
Type Low Pass
Package / Case 0805 (2012 Metric), 3 PC Pad
Number of Channels 1
Technology LC (Pi)
Mfr TDK Corporation
Height 0.039" (1.00mm)
Package Tape & Reel (TR)
Resistance - Channel (Ohms) -
Current 200 mA