MEM2012S35R0T001
TDK Corporation
Prodotto No:
MEM2012S35R0T001
Produttore:
TDK Corporation
Descrizione:
FILTER LC(T) 35MHZ SMD
In magazzino : 7557
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Attenuation Value 30dB @ 90MHz ~ 2GHz
Filter Order 3rd
Applications Data Lines for Mobile Devices
Center / Cutoff Frequency 35MHz (Cutoff)
Values -
Voltage - Rated 10V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Product Status Active
ESD Protection No
Series MEM
Type Low Pass
Package / Case 0805 (2012 Metric), 3 PC Pad
Number of Channels 1
Technology LC (T-Type)
Mfr TDK Corporation
Height 0.037" (0.95mm)
Package Tape & Reel (TR)
Resistance - Channel (Ohms) -
Current 100 mA