MF-MSMF110/24X-2
Bourns Inc.
Prodotto No:
MF-MSMF110/24X-2
Produttore:
Bourns Inc.
Descrizione:
PTC RESET FUSE 24V 1.1A 1812
In magazzino : 5837
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Voltage - Max 24V
Current - Hold (Ih) (Max) 1.1 A
Height - Seated (Max) -
Approval Agency cURus, TUV
Lead Spacing -
Current - Max 20 A
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.181" L x 0.128" W (4.60mm x 3.24mm)
Product Status Active
Resistance - Post Trip (R1) (Max) 180 mOhms
Ratings AEC-Q200
Series Multifuse®, MF-MSMF
Type Polymeric
Package / Case 1812 (4532 Metric), Concave
Thickness (Max) 0.033" (0.85mm)
Resistance - Initial (Ri) (Min) 60 mOhms
Mfr Bourns Inc.
Current - Trip (It) 2.2 A