MF-PSML125/12-2
Bourns Inc.
Prodotto No:
MF-PSML125/12-2
Produttore:
Bourns Inc.
Descrizione:
PTC RESET FUSE 12V 1.25A 0805
In magazzino : 4674
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Voltage - Max 12V
Current - Hold (Ih) (Max) 1.25 A
Height - Seated (Max) -
Approval Agency cUL, cURus, TUV
Current - Max 50 A
Lead Spacing -
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.085" L x 0.053" W (2.15mm x 1.35mm)
Product Status Active
Ratings -
Resistance - Post Trip (R1) (Max) 160 mOhms
Series Multifuse®, MF-PSML/X
Type Polymeric
Package / Case 0805 (2012 Metric), Concave
Thickness (Max) 0.028" (0.70mm)
Resistance - Initial (Ri) (Min) 20 mOhms
Mfr Bourns Inc.
Current - Trip (It) 2.5 A