MF0207FRE52-1K27
YAGEO
Prodotto No:
MF0207FRE52-1K27
Descrizione:
RES 1.27K OHM 1% 0.6W AXIAL
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 1.27 kOhms
Series MF0
Power (Watts) 0.6W