MF11-0030010
Cantherm
Prodotto No:
MF11-0030010
Produttore:
Cantherm
Descrizione:
THERMISTOR NTC 300OHM 3600K DISC
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
B0/50 -
Resistance Tolerance ±10%
B25/100 -
B Value Tolerance ±5%
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
B25/75 -
Length - Lead Wire -
Series MF11
Resistance in Ohms @ 25°C 300
Package / Case Disc, 6.5mm Dia x 5.0mm W
Power - Max 500 mW