MFP1WSCRD52-7K5
YAGEO
Prodotto No:
MFP1WSCRD52-7K5
Descrizione:
RES 7.5K OHM 0.25% 1W AXIAL
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±0.25%
Size / Dimension 0.130" Dia x 0.354" L (3.30mm x 9.00mm)
Temperature Coefficient ±25ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 7.5 kOhms
Series MFP
Power (Watts) 1W