MFP50SBRD52-104R
YAGEO
Prodotto No:
MFP50SBRD52-104R
Produttore:
YAGEO
Pacchetto:
Axial
Descrizione:
RES 104 OHM 0.1% 1/2W AXIAL
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±0.1%
Size / Dimension 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Temperature Coefficient ±25ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 104 Ohms
Series MFP
Power (Watts) 0.5W, 1/2W