MFR100FRE52-237K
YAGEO
Prodotto No:
MFR100FRE52-237K
Descrizione:
RES 237K OHM 1% 1W AXIAL
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.177" Dia x 0.453" L (4.50mm x 11.50mm)
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 237 kOhms
Series MFR
Power (Watts) 1W