MFR200DBE73-448R
YAGEO
Prodotto No:
MFR200DBE73-448R
Produttore:
YAGEO
Pacchetto:
Axial
Descrizione:
RES 448 OHM 0.5% 2W AXIAL
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±0.5%
Size / Dimension 0.197" Dia x 0.610" L (5.00mm x 15.50mm)
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 448 Ohms
Series MFR
Power (Watts) 2W