Casa / Fuses / MFU0805FF02000P100
minImg
MFU0805FF02000P100
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Prodotto No:
MFU0805FF02000P100
Descrizione:
FUSE BOARD MOUNT 2A 32VDC 0805
In magazzino : 60616
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Melting I²t 0.0101
Response Time Fast Blow
DC Cold Resistance 0.067 Ohms
Color -
Approval Agency UL
Current Rating (Amps) 2 A
Fuse Type Board Mount (Cartridge Style Excluded)
Breaking Capacity @ Rated Voltage 50A
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W x 0.018" H (2.00mm x 1.25mm x 0.45mm)
Product Status Active
Series MFU
Voltage Rating - DC 32 V