Casa / Fuses / MFU1206FF03150P100
minImg
MFU1206FF03150P100
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Prodotto No:
MFU1206FF03150P100
Descrizione:
FUSE BOARD MNT 3.15A 63VDC 1206
In magazzino : 26
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Melting I²t 0.0251
Response Time Fast Blow
DC Cold Resistance 0.037 Ohms
Color -
Approval Agency IEC, UL
Current Rating (Amps) 3.15 A
Fuse Type Board Mount (Cartridge Style Excluded)
Breaking Capacity @ Rated Voltage 50A
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W x 0.022" H (3.20mm x 1.60mm x 0.55mm)
Product Status Active
Series MFU
Voltage Rating - DC 63 V