MG064S14A300DP
KYOCERA AVX
Prodotto No:
MG064S14A300DP
Produttore:
KYOCERA AVX
Descrizione:
VARISTOR 19.5V 30A 0612
In magazzino : 4199
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 17.16 V
Capacitance @ Frequency 425 pF @ 1 MHz
Mounting Type Surface Mount, MLCV
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 19.5 V
Varistor Voltage (Max) 21.84 V
Series -
Energy 0.1J
Package / Case 0612 (1632 Metric)
Mfr KYOCERA AVX
Maximum AC Volts 10 V
Number of Circuits 4
Package Tape & Reel (TR)
Maximum DC Volts 14 V
Current - Surge 30 A