MGM1JT10M0
Stackpole Electronics Inc
Prodotto No:
MGM1JT10M0
Pacchetto:
Axial
Descrizione:
RES 10M OHM 5% 1W AXIAL
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 175°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.157" Dia x 0.354" L (4.00mm x 9.00mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 10 MOhms
Series MGM
Power (Watts) 1W