MGS30243R3
Cosel USA, Inc.
Prodotto No:
MGS30243R3
Produttore:
Cosel USA, Inc.
Descrizione:
DC DC CONVERTER 3.3V
In magazzino : 6
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (With Derating)
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Input (Max) 36V
Voltage - Isolation 1.5 kV
Voltage - Output 1 3.3V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 2.00" L x 1.00" W x 0.39" H (50.8mm x 25.4mm x 9.9mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Current - Output (Max) 8A
Number of Outputs 1
Voltage - Input (Min) 18V
Series MGS (30W)
Type Isolated Module
Package / Case 6-DIP Module
Efficiency 91%