Casa / Fixed Inductors / MGV252012S2R2M-10
minImg
MGV252012S2R2M-10
Laird-Signal Integrity Products
Prodotto No:
MGV252012S2R2M-10
Descrizione:
FIXED IND 2.2UH 2.5A 89MOHM SMD
In magazzino : 12900
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 3.5A
Inductance Frequency - Test 1 MHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.047" (1.20mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 2.5 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 89mOhm Max
Inductance 2.2 µH