MH1608-101T
Bourns Inc.
Prodotto No:
MH1608-101T
Produttore:
Bourns Inc.
Descrizione:
FERRITE BEAD 100 OHM 0603 1LN
In magazzino : 3215
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR) (Max) 40mOhm
Impedance @ Frequency 100 Ohms @ 100 MHz
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Height (Max) 0.039" (1.00mm)
Product Status Active
Ratings -
Series MH
Package / Case 0603 (1608 Metric)
Number of Lines 1
Current Rating (Max) 3A