MILS1812-152K
API Delevan Inc.
Prodotto No:
MILS1812-152K
Produttore:
API Delevan Inc.
Descrizione:
FIXED IND 1.5UH 706MA 400OHM SMD
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 7.9 MHz
Q @ Freq 40 @ 7.9MHz
Height - Seated (Max) 0.134" (3.40mm)
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 706 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 222mOhm Max
Inductance 1.5 µH
Series MILS1812
Type -
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 110MHz