MIN02-002EC700J-TF
Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Prodotto No:
MIN02-002EC700J-TF
Descrizione:
CAP MICA 70PF 5% 300V SMD
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 200°C
Dielectric Material Mica
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 300 V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.218" L x 0.400" W (5.54mm x 10.16mm)
Product Status Active
Series MIN
Package / Case Nonstandard SMD
Mfr Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Capacitance 70 pF