MKT1817282256G
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Prodotto No:
MKT1817282256G
Descrizione:
CAP FILM 8200PF 20% 250VDC RAD
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Dielectric Material Polyester, Metallized
Applications General Purpose
Tolerance ±20%
Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Ratings -
Series MKT1817
Voltage Rating - DC 250V
Package / Case Radial
Voltage Rating - AC 160V
Mfr Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Capacitance 8200 pF