Casa / Fixed Inductors / MLF1005VR33KT000
minImg
MLF1005VR33KT000
TDK Corporation
Prodotto No:
MLF1005VR33KT000
Descrizione:
FIXED IND 330NH 140MA 1.05OHM SM
In magazzino : 15612
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 25 MHz
Q @ Freq 15 @ 25MHz
Height - Seated (Max) 0.022" (0.55mm)
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 140 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 1.05Ohm Max
Inductance 330 nH
Package / Case 0402 (1005 Metric)
Frequency - Self Resonant 230MHz