MLF14FTE12R1
Stackpole Electronics Inc
Prodotto No:
MLF14FTE12R1
Descrizione:
RES 12.1 OHM 1% 1/4W MELF 0204
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.055" Dia x 0.138" L (1.40mm x 3.50mm)
Temperature Coefficient ±25ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 0204
Resistance 12.1 Ohms
Series MLF
Power (Watts) 0.25W, 1/4W