Casa / Fixed Inductors / MLF1608DR22KTA00
minImg
MLF1608DR22KTA00
TDK Corporation
Prodotto No:
MLF1608DR22KTA00
Produttore:
TDK Corporation
Pacchetto:
0603 (1608 Metric)
Descrizione:
FIXED IND 220NH 150MA 550MOHM SM
In magazzino : 7950
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 25 MHz
Q @ Freq 15 @ 25MHz
Height - Seated (Max) 0.037" (0.95mm)
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 150 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 0603 (1608 Metric)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 550mOhm Max
Inductance 220 nH
Series MLF
Type Multilayer
Package / Case 0603 (1608 Metric)
Frequency - Self Resonant 290MHz