MLFA25JTD8R20
Stackpole Electronics Inc
Prodotto No:
MLFA25JTD8R20
Pacchetto:
0204
Descrizione:
RES 8.2 OHM 5% 0.4W MELF 0204
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.055" Dia x 0.138" L (1.40mm x 3.50mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 0204
Ratings AEC-Q200
Resistance 8.2 Ohms
Series MLFA
Power (Watts) 0.4W