MLFM1FTC3M30
Stackpole Electronics Inc
Prodotto No:
MLFM1FTC3M30
Pacchetto:
0207
Descrizione:
RES 3.3M OHM 1% 1W MELF 0207
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm)
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 0207
Ratings -
Resistance 3.3 MOhms
Series MLFM
Power (Watts) 1W