Casa / Fixed Inductors / MLG1005S2N2STD25
minImg
MLG1005S2N2STD25
TDK Corporation
Prodotto No:
MLG1005S2N2STD25
Produttore:
TDK Corporation
Pacchetto:
0402 (1005 Metric)
Descrizione:
FIXED IND 2.2NH 900MA 150MOHM SM
In magazzino : 9999
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 100 MHz
Q @ Freq 7 @ 100MHz
Height - Seated (Max) 0.022" (0.55mm)
Tolerance ±0.3nH
Current Rating (Amps) 900 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 0402 (1005 Metric)
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 150mOhm Max
Inductance 2.2 nH
Series MLG
Type Multilayer
Package / Case 0402 (1005 Metric)
Frequency - Self Resonant 7GHz