MLV1812E32003T
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Prodotto No:
MLV1812E32003T
Descrizione:
VARISTOR 800A 1812
In magazzino : 2000
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 85°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 31 V
Capacitance @ Frequency 3000 pF @ 1 kHz
Mounting Type Surface Mount, MLCV
Product Status Active
Varistor Voltage (Max) 38 V
Series -
Energy 3J
Package / Case 1812 (4532 Metric)
Mfr Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Maximum AC Volts 20 V
Number of Circuits 1
Package Tape & Reel (TR)
Maximum DC Volts 26 V
Current - Surge 800 A