Casa / Fixed Inductors / MLZ1608M220WT000
minImg
MLZ1608M220WT000
TDK Corporation
Prodotto No:
MLZ1608M220WT000
Produttore:
TDK Corporation
Pacchetto:
0603 (1608 Metric)
Descrizione:
FIXED IND 22UH 150MA 2.4 OHM SMD
In magazzino : 8287
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 55mA
Inductance Frequency - Test 2 MHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.037" (0.95mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 150 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 0603 (1608 Metric)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 2.4Ohm
Inductance 22 µH