Casa / Fixed Inductors / MLZ1608N150LTD25
minImg
MLZ1608N150LTD25
TDK Corporation
Prodotto No:
MLZ1608N150LTD25
Produttore:
TDK Corporation
Pacchetto:
0603
Descrizione:
FIXED IND 15UH 250MA 1.02OHM SMD
In magazzino : 12465
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 55mA
Inductance Frequency - Test 2 MHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.037" (0.95mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 250 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 0603
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 1.02Ohm
Inductance 15 µH