Casa / Fixed Inductors / MLZ2012M100HT000
minImg
MLZ2012M100HT000
TDK Corporation
Prodotto No:
MLZ2012M100HT000
Produttore:
TDK Corporation
Pacchetto:
0805 (2012 Metric)
Descrizione:
FIXED IND 10UH 300MA 680MOHM SMD
In magazzino : 35531
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 200mA
Inductance Frequency - Test 2 MHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.057" (1.45mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 300 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 0805 (2012 Metric)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 680mOhm
Inductance 10 µH