MMA02040D7151CB300
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Prodotto No:
MMA02040D7151CB300
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±0.25%
Size / Dimension 0.055" Dia x 0.142" L (1.40mm x 3.60mm)
Temperature Coefficient ±25ppm/°C
Ratings AEC-Q200
Resistance 7.15 kOhms
Series MMA - Precision
Power (Watts) 0.25W, 1/4W