MMB50A-1-CN
Cosel USA, Inc.
Prodotto No:
MMB50A-1-CN
Produttore:
Cosel USA, Inc.
Descrizione:
AC/DC CONVERTER 5V 12V
Guida per l'utente
Voltage - Output 6 -
Operating Temperature -10°C ~ 65°C
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 12V
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Voltage - Isolation 2 kV
Minimum Load Required Yes
Approval Agency cURus
Voltage - Output 1 5V
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 6.81" L x 3.66" W x 1.42" H (173.0mm x 93.0mm x 36.0mm)
Product Status Obsolete
Number of Outputs 2
Current - Output 2 3.6 A
Current - Output 1 3 A
Series MMB (50W)
Type Enclosed
Efficiency 75%
Mfr Cosel USA, Inc.
Package Box
Voltage - Input 85 ~ 132 VAC