MMF-25FRF8K87
YAGEO
Prodotto No:
MMF-25FRF8K87
Descrizione:
RES SMD 1% 1/4W MELF
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package MELF
Resistance 8.87 kOhms
Series MMF
Power (Watts) 0.25W, 1/4W