MMZ2012D800BT000
TDK Corporation
Prodotto No:
MMZ2012D800BT000
Descrizione:
FERRITE BEAD 80 OHM 0805 1LN
In magazzino : 52000
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR) (Max) 300mOhm
Impedance @ Frequency 80 Ohms @ 100 MHz
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Height (Max) 0.041" (1.05mm)
Product Status Last Time Buy
Ratings -
Series MMZ
Package / Case 0805 (2012 Metric)
Number of Lines 1
Current Rating (Max) 500mA