MNR02MRAPJ100
Rohm Semiconductor
Prodotto No:
MNR02MRAPJ100
Produttore:
Rohm Semiconductor
Descrizione:
RES ARRAY 2 RES 10 OHM 0404
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Applications -
Number of Resistors 2
Height - Seated (Max) 0.016" (0.40mm)
Tolerance ±5%
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.039" L x 0.039" W (1.00mm x 1.00mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Product Status Discontinued at Digi-Key
Supplier Device Package -
Series MNR
Power Per Element 62.5mW