MNR04M0APJ103
Rohm Semiconductor
Prodotto No:
MNR04M0APJ103
Descrizione:
RES ARRAY 4 RES 10K OHM 0804
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Applications Automotive AEC-Q200
Number of Resistors 4
Height - Seated (Max) 0.018" (0.45mm)
Tolerance ±5%
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Series MNR
Power Per Element 62.5mW