MNR12ERAPJ680
Rohm Semiconductor
Prodotto No:
MNR12ERAPJ680
Descrizione:
RES ARRAY 2 RES 68 OHM 0606
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Applications -
Number of Resistors 2
Height - Seated (Max) 0.022" (0.55mm)
Tolerance ±5%
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.063" L x 0.063" W (1.60mm x 1.60mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Series MNR
Power Per Element 62.5mW