MNR18E0APJ102
Rohm Semiconductor
Prodotto No:
MNR18E0APJ102
Produttore:
Rohm Semiconductor
Descrizione:
RES ARRAY 8 RES 1K OHM 1506
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications Automotive AEC-Q200
Number of Resistors 8
Height - Seated (Max) 0.022" (0.55mm)
Tolerance ±5%
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.150" L x 0.063" W (3.80mm x 1.60mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Product Status Discontinued at Digi-Key
Supplier Device Package -
Series MNR
Power Per Element 62.5mW