MNR32J0ABJ103
Rohm Semiconductor
Prodotto No:
MNR32J0ABJ103
Descrizione:
RES ARRAY 2 RES 10K OHM 1210
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications Automotive AEC-Q200
Number of Resistors 2
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Tolerance ±5%
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.122" L x 0.102" W (3.10mm x 2.60mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Series MNR
Power Per Element 125mW