MOC5007SM
onsemi
Prodotto No:
MOC5007SM
Produttore:
onsemi
Pacchetto:
6-SMD
Descrizione:
OPTOCOUPLER SCHMIT TRIG LP SMD
Guida per l'utente
Operating Temperature -
Inputs - Side 1/Side 2 1/0
Input Type DC
Rise / Fall Time (Typ) -
Common Mode Transient Immunity (Min) -
Output Type Open Collector
Voltage - Isolation 7500Vpk
Mounting Type Surface Mount
Product Status Obsolete
Supplier Device Package 6-SMD
Series GlobalOptoisolator™
Package / Case 6-SMD, Gull Wing
Data Rate 1MHz
Number of Channels 1
Voltage - Supply -
Mfr onsemi
Voltage - Forward (Vf) (Typ) -
Package Bag
Current - Output / Channel 50 mA
Propagation Delay tpLH / tpHL (Max) -
Current - DC Forward (If) (Max) 1.6mA