MOS3CT631R101J
KOA Speer Electronics, Inc.
Prodotto No:
MOS3CT631R101J
Pacchetto:
Axial
Descrizione:
RES 100 OHM 5% 3W AXIAL
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 200°C
Composition Metal Oxide Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.236" Dia x 0.610" L (6.00mm x 15.50mm)
Temperature Coefficient ±300ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 100 Ohms
Series MOS
Power (Watts) 3W