MOSX2CT52RR33J
KOA Speer Electronics, Inc.
Prodotto No:
MOSX2CT52RR33J
Descrizione:
RES 0.33 OHM 5% 2W AXIAL
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 200°C
Composition Metal Oxide Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.157" Dia x 0.472" L (4.00mm x 12.00mm)
Temperature Coefficient ±300ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 330 mOhms
Series MOS
Power (Watts) 2W