MOV-07D270K
Bourns Inc.
Prodotto No:
MOV-07D270K
Produttore:
Bourns Inc.
Descrizione:
VARISTOR 27V 250A DISC 7MM
In magazzino : 82
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 24 V
Capacitance @ Frequency 3120 pF @ 1 kHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 27 V
Varistor Voltage (Max) 30 V
Series -
Energy 1.4J
Package / Case Disc 7mm
Mfr Bourns Inc.
Maximum AC Volts 17 V
Features -
Number of Circuits 1
Package Bulk
Maximum DC Volts 18 V
Current - Surge 250 A