MOV-07D681KTR
Bourns Inc.
Prodotto No:
MOV-07D681KTR
Produttore:
Bourns Inc.
Descrizione:
VARISTOR 680V 1.2KA DISC 7MM
In magazzino : 4763
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 612 V
Capacitance @ Frequency 90 pF @ 1 kHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 680 V
Varistor Voltage (Max) 748 V
Series -
Energy 33J
Package / Case Disc 7mm
Mfr Bourns Inc.
Maximum AC Volts 420 V
Features -
Number of Circuits 1
Package Tape & Reel (TR)
Maximum DC Volts 560 V