MOV-10D820KTR
Bourns Inc.
Prodotto No:
MOV-10D820KTR
Produttore:
Bourns Inc.
Descrizione:
VARISTOR 82V 2.5KA DISC 10MM
In magazzino : 17364
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 105°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 74 V
Capacitance @ Frequency 1200 pF @ 1 kHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 82 V
Varistor Voltage (Max) 90 V
Series -
Energy 12J
Package / Case Disc 10mm
Mfr Bourns Inc.
Maximum AC Volts 50 V
Number of Circuits 1
Package Tape & Reel (TR)
Maximum DC Volts 65 V