MPB02-1C33-R-D
CUI Devices
Prodotto No:
MPB02-1C33-R-D
Produttore:
CUI Devices
Descrizione:
SPST, THROUGH HOLE, 3.3 MM PUSH,
In magazzino : 200
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Illumination Type, Color -
Operating Temperature -25°C ~ 80°C
Ingress Protection -
Actuator Marking No Marking
Termination Style PC Pin
Actuator Type Round, Plunger
Panel Cutout Dimensions -
Current Rating (Amps) 14mA (DC)
Circuit SPDT
Mounting Type Through Hole, Right Angle
Mechanical Life 20,000 Cycles
Product Status Active
Illumination Voltage (Nominal) -
Series MPB02
Voltage Rating - DC 28 V